BEDANKT Music For Life!

Posted on 23-12-2015

Jullie financiële steun is natuurlijk ongelooflijk welkom en een mooie duw in de rug. Maar onderschat zeker de morele impact niet van deze warmste week. Alle acties, groot en klein, creëren een draagvlak dat vleugels geeft aan ons team om er in januari weer een lap op te geven. Met de grootste zorg en efficiëntie zullen we jullie steun investeren in het potentieel en talent van de kids op straat! 

Dankjewel: 
Alle personeel en studenten van Universiteit Hasselt, Troebel (Bilzen), after work party for life (Herent), bakfiets for life (Leuven), Altena Instituut (Kontich), Kleuterafdeling De Regenboog (Geluveld), Vlerick Business School (Gent, Brussel, Leuven), Atheneum Voskeslaan (Gent), KBC (Leuven), C-mine Crib (Genk), GBS De Springveer (Alsemberg), miskopen verantwoorden for life (Herentals), Thomas More (Antwerpen), Club 9 for life (Beringen), Sushi for life (Geel), Wintergrills for life (Gent), Kindergrime for life (Herent), Freinetschool Hinkelpad (Bornem), Inburgering Oost-Vlaanderen (Gent), Freinetschool De Tuimelaar (Schoten), Kellogg R&D Center (Leuven), Kerstvuurtje for life (Leuven), de #DUWMEE wandelaars en vrijwilligers, en alle acties waarvan wij voorlopig zelf geen weet hebben.

Dankjewel voor alle platen die jullie hebben aangevraagd tvv Mobile School!

... en last but not least, dankjewel aan het hele Studio Brussel team om dit alles mogelijk te maken voor Mobile School en al die andere fantastische goede doelen in Vlaanderen. Studio Brussel De Warmste Week - You rock!